Ana Sayfa Tesla Tesla Fiyat Listesi 2021 Ocak

Tesla Fiyat Listesi 2021 Ocak

- Advertisement -
Tesla Model X, Tesla Model S ve Tesla Model S’in 2021 Ocak ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

MODEL 3 FİYAT LİSTESİ

Elektrikli mobiliteyi tüm dünyaya yaklaştırma öncülüğünde Tesla , boyutu ve yaşanabilirliği ile Segment D’nin 4 kapılı sedanı olarak konumlandırılan ve ilk teslimatları ikinci yarının başında başlayan Model 3’ü Mart 2016’da sundu . 2017 ve bu, büyük özerkliğe sahip , teknolojik olarak gelişmiş ve genel halk için daha uygun fiyatlı bir ürün sunmasıyla öne çıktı .

İle 5 Euro NCAP yıldızlı Model 3, bitirir (iç döşeme, pano Döşeme, jant veya dış cephe boyası), onun tek fark versiyonu olma hiçbirinde aynı ekipman ve özelleştirme ile sunulur, Standart özerklik artı (a dan seçilecek tek motor ve arkadan çekişli), Büyük Otonomi veya Performans (son ikisi çift motorlu ve dört tekerlekten çekişli), WLTP döngüsünde 409 ila 560 km otonomi ve 0-100 km / s hızlanma aralığı 5,6 ve son olarak seçilene bağlı olarak 3.4 saniye.

Biz onun daha doğrudan rekabet hakkında konuşmak gerekirse Ama gerçekler D segmentinde seçenekleri kullanarak gitmek olduğunu böyle SUV olarak Mercedes EQC’nin veya Jaguar i-Pace boyutu seçenekleri olma yoluyla rakiplerin kalanı giderken (ve teknolojik ekipmanlar) küçük veya değişen model 3’ün üzerinde segmentlerinde gelen Renault Zoe , Nissan Leaf , Hyundai Kona EV ya KIA e-Niro ve e-soul için Audi e-Tron ve Tesla Model S ve model X kendilerini .

Tesla Model 3 Kaç Lira? Tesla Model 3 Fiyatı Ne Kadar? Tesla Model 3 Sıfır Fiyatları?

  • Tesla Model 3 Long Range AWD 4dr Otomatik Elektirik TL
  • Tesla Model 3 Standard Plus 4dr Otomatik Elektirik TL
  • Tesla Model 3 Performance AWD 4dr Otomatik Elektirik TL
İlgili Haber  Tesla Fiyat Listesi 2020 Kasım
İlgili Haber  Lexus Sıfır Fiyat Listesi 2020 Aralık

MODEL S FİYAT LİSTESİ

Tesla Model S Amerikan şirketi Tesla Motors tarafından yapılan ikinci araba. 4,97 metre uzunluğuyla % 100 elektrikli bir araç olduğu için pek çok doğrudan rakibi olmayan bir otomobil ancak Audi A7 , Mercedes S-Class veya Porsche Panamera gibi E segmentindeki otomobillerle kıyaslanabilir .

% 100 elektrikli bir araç olduğu için aradığımız özerkliğe veya faydalara göre yapılandırabiliriz. Daha fazla özerklik istiyorsak , NEDC döngüsüne göre 632 km menzile ulaşan 4 tekerlekten çekişli 525 CV’li bir versiyon seçebiliriz . Bunun yerine daha yüksek bir performans arıyorsak, iki seçeneğimiz var, 772 hp güce sahip Model S performansı ve NEDC döngüsüne göre 613 km menzil ve aynı model üzerinde 0’dan 100 km’ye ulaşmanızı sağlayan Gülünç modu seçebilirsiniz. 2,6 saniyede / h.

- Advertisement -

Konfigürasyon söz konusu olduğunda, seçeneklerin sayısı çok geniş değildir, ancak bakterilere karşı özel filtreler içeren premium paket, geliştirilmiş bir ses sistemi veya paket gibi büyük miktarda ekipman içeren birkaç paket arasından seçim yapabiliriz. Diğerlerinin yanı sıra ısıtmalı koltuklar ekleyen buzlu iklimler. Ayrıca, yalnızca aracı şeritte tutmaya yardımcı olmakla kalmayan , aynı zamanda mevzuat izin verdiğinde araca tam otonom sürüş kapasitesi sunabilen otopilotu da seçebilirsiniz .

Son olarak, 2014 yılında çarpışma testlerini başarıyla geçtiği için EURO NCAP’tan 5 yıldız aldı .

Tesla Model S Kaç Lira? Tesla Model S Fiyatı Ne Kadar? Tesla Model S Sıfır Fiyatları?

  • Tesla Model S Long Range AWD 5dr Otomatik Elektirik TL
  • Tesla Model S Performance Ludicrous AWD 5dr Otomatik Elektirik TL

MODEL X FİYAT LİSTESİ

Tesla Model X onun küçük ama gelişmiş aralığında alternatif SUV sunan Amerikan şirketinin üçüncü araç olarak 2015 yılında pazara elektrikli arabalar bu segmentte (elektrikli öncüsü olmakla kaydetti e-SUV iyi görkemli teknolojisi için olduğu kadar) Bu modeli dıştan ve içten çevreleyen ve Tesla Motorlarının yolunu belirleyen .

Dikkate değer bir nokta olarak, seçilen versiyon ne olursa olsun, hepsinin çift motorlu, dört tekerlekten çekişli ve aynı iç ve dış özelleştirmeye sahip olduğu söylenmelidir, tek fark “Standart otonomi”, “Büyük otonomi” veya ” Performans “aradığımız şeyin daha yüksek performans mı yoksa tek bir şarjla kat edilen daha fazla kilometre mi olduğuna bağlı.

İlgili Haber  Tesla Sıfır Fiyat Listesi 2020 Aralık
İlgili Haber  Tesla Fiyat Listesi 2020 Temmuz

% 100 elektrikli araçlar kataloğunun hala kıt olduğu doğru olsa da ve dahası, bu kadar spesifik bir segment düşünüldüğünde, gerçek şu ki, Model X’e alternatifler premium SUV formatında bulunabilir, ancak aşağıda bir çentik aşağıda. boyut, Audi e-tron , Jaguar i-Pace veya Mercedes EQC ile el ele .

- Advertisement -

Tesla Model X Kaç Lira? Tesla Model X Fiyatı Ne Kadar? Tesla Model X Sıfır Fiyatları?

  • Tesla Model X Long Range AWD 5dr (6 Koltuk) Otomatik Elektirik TL
  • Tesla Model X Long Range AWD 5dr (7 Koltuk) Otomatik Elektirik TL
  • Tesla Model X Performance Ludicrous AWD 5dr Otomatik Elektirik TL
  • Tesla Model X Performance Ludicrous AWD 5dr Auto (6 Koltuk) Otomatik Elektirik TL
  • Tesla Model X Performance Ludicrous AWD 5dr Auto (7 Koltuk) Otomatik Elektirik TL
- Advertisement -
- Advertisment -

En Son Gönderiler

Nissan Fiyat Listesi 2021 Şubat

Nissan Micra, Nissan Qashqai, Nissan X-Trail ve Nissan Navara'nın 2021 Şubat ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi...

Su pompası nedir?

- Advertisment -