Ana Sayfa Haberler Monaco Uluslararası Plaka Kodu

Monaco Uluslararası Plaka Kodu

- Advertisement -

Monaco Uluslararası Plaka Kodu Nedir?

Monaco ülkesinin uluslararası plaka kodu nedir?

Monaco uluslararası plaka kodu ”MC” dir.

Monaco Batı Avrupa da yer alan bir ülkedir. Ülkenin tahmini nüfusu 37,623 dir. Çok küçük olan ülke küçük olduğu kadarda refah düzeyi yüksek bir ülkedir. Şehir merkezi en lüks mağazaların bir dize halinde sıralandığınız görebilirsiniz. Monaco Fontvieille gezilecek yerler arasında baş ta gelmektedir. Lüks restoranlar ve alışverişin zevkini yaşayacağınız bir yerdir.

Denize sıfır noktasında olan ülkede yaşayan insanlar zengin olup denizinde keyfini çıkartabilirler. Akşamları ışık görseline dönüşen ülke de yer az olduğu çok orman ve yeşil alan yoktur. Bu nedenle ülkede yaşayan insanlar evlerinin teraslarını botanik bahçeye çevirmesi hem görsel şölen hem de doğayı sevdiklerini göstermektedir. Kumarhanelerin çok olduğu bu ülkede inşat ve kumar gelir kaynağı olmuştur.

Ülkede hava yolu yoktur. Bunun yanı sıra kıvrımlı ve bakımlı yolla sahip olan ülke yaz aylarında daha canlıdır. Berrak denizinde yüzerken güneşinde keyfini çıkartabileceğiniz sessiz bir ülkedir. Zengin insanların geldiği bu ülke adeta izleme ülkesidir ülkenin her yerinde bulunan kameralar ülkeyi güvenli bir hale bürümüştür ve ülkede güvenlik açısından polis çoktur.

İlgili Haber  04 Nerenin Plaka Kodu?
- Advertisement -
- Advertisment -

En Son Gönderiler

Nissan Fiyat Listesi 2021 Şubat

Nissan Micra, Nissan Qashqai, Nissan X-Trail ve Nissan Navara'nın 2021 Şubat ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi...

Su pompası nedir?

- Advertisment -